Zvodná

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Flow

V tejto kolekcii sú obrazy plné pestrých farieb, ktoré sú tak typické pre vytváranie dobrej nálady. Preto ich nechajte akoby rozliať, pretekať, prúdiť, pohybovať sa v prostredí. Svieža farebnosť vystihuje dynamický životný štýl. Energiou nabité farby dodávajú interiéru jedinečný ráz, obohacujú nás a v spojitosti s umením nám dávajú možnosti byť tiež originálnym.

Kombinácia farieb modrej a zelenej pripomína prechádzky prírodou, stromy, trávu, les, oblohu, vodu. Prechod cez ružovú do sýtej červenej zas zapadajúce slnko nad obzorom.

Zvodná môže byť nielen žena, ale aj spomienka na krásny deň, víkend, či chvíľa, ktorú sme prežili. Zvodná môže byť aj myšlienka na nové nečakané a tvorivé plány a chvíle, ktoré ešte len prežijeme.

Rozmery obrazu: 100 x 100 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

650 €

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela