Žiara

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Absolute Energy

Do tejto kolekcie sú zaradené abstraktné diela plné farieb, energie a radosti. Kombinácie farieb prebúdzajú sebavedomie a podporujú fantáziu. Hodia sa do každého interiéru, ktorý chcete osviežiť a pozitívne zmeniť jeho celú atmosféru.

Na tomto obraze sa akoby pohrávalo spektrum odtieňov červenej a predbiehalo sa, ktorý odtieň zažiari viac. Vrstvenie farieb vytvára ten správny efekt na dotvorenie atmosféry.

Ak vidíme niečo žiariť, či je to detský úsmev, radosť z úspechu, či krásnej chvíle, alebo nádherný šperk, akoby sme sa i my sami rozžiarili. Je to nádherný pocit, ktorý vytvára radosť a žiaru v nás.

Rozmery obrazu: 80 x 100 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

320 €

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela