Svet na dlani

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Black & White

Do tejto kolekcie sú zaradené obrazy, v ktorých prevládajú odtiene čiernej alebo bielej farby. Sú to diela plné citov,  elegancie, nežnosti, túžob, radosti či jedinečnosti okamihov. Sú svieže a vytvárajú farbené kontrasty plné prekvapení.

Obraz z tejto kolekcie sa pohráva s odtieňmi čiernej a sivej farby. Abstraktné farebné prvky mu dávajú ráz moderného smerovania. Zvýraznená oranžová prináša teplo.

Mať svet na dlani znamená mať život, v ktorom vieme kam smerujeme, mať správny pohľad na veci okolo seba. Vytvárať si svoje prostredie, do ktorého patrí rodina, priatelia a práca, tak, aby nám prinášalo radosť a spokojnosť.

Rozmery obrazu: 150 x 100 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

820 €

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela