Stretnutie múz

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Magis

Pod týmto názvom je zaradená kolekcia obrazov spojená s magickou prírodou, vôňou lesa a stromov okolo nás. Drevo má neoddeliteľné miesto aj v modernom interiéri a obrazy ladené týmto štýlom dávajú možnosť dotýkať sa prírody, tvoriť múzy, víly a zázračné okamihy plné energie a pokoja, a vytvárať tak harmóniu človeka s prírodou.

Odtiene hnedej nám pripomínajú farbu dreva a farbu zeme. Drevo má nádhernú a nenapodobiteľnú vôňu, a tak si ním a jeho odtieňmi na rôznych doplnkoch radi spríjemňujeme svoje prostredie. Vrstvením farieb sú vytvorené zaujímavé efekty pohrávajúce sa so svetlom a tieňmi.

Múzy boli vždy dôležité pre tvorivých a činorodých ľudí. Dnes majú tiež svoje miesto v tvorivom prostredí a pomáhajú pri zrode nových myšlienok a nápadov. Je to svet fantázie, ktorý môže len človek pretvoriť do konkrétnej podoby.

Rozmery obrazu: 70 x 100 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

PREDANÝ

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela