Špirála času

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Black & White

Do tejto kolekcie sú zaradené obrazy, v ktorých prevládajú odtiene čiernej alebo bielej farby. Sú to diela plné citov,  elegancie, nežnosti, túžob, radosti či jedinečnosti okamihov. Sú svieže a vytvárajú farbené kontrasty plné prekvapení.

Základ tvorí modrá farba, ktorá sa pohráva s jej tmavými odtieňmi, do ktorej vstupuje biela, ktorá rozžiari celý priestor.

Modrá symbolizuje vesmír a jeho tajomnosť, ktorý akoby sa pohyboval v určitej špirále, ktorá zázorňuje jeho nekonečnosť. V pozadí kruh symbolizuje mayský kalendár, či hodiny vytvárajúce časopriestor. Volavky znázorňujú túžbu po zblížení, poznaní a vzlietnutí do času a priestoru.

Rozmery obrazu: 60 x 120 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

420 €

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela