Skrytá vášeň

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Black & White

Do tejto kolekcie sú zaradené obrazy, v ktorých prevládajú odtiene čiernej alebo bielej farby. Sú to diela plné citov,  elegancie, nežnosti, túžob, radosti či jedinečnosti okamihov. Sú svieže a vytvárajú farbené kontrasty plné prekvapení.

Základ tohoto obrazu tvoria odtiene sivej a modrej farby. Prenikavá červená a oranžová mu dodávajú neskrotnú slnečnú energiu, ktorá je zjemnená ružovými odtieňmi. Zvyšné farené tóny modrej a zelenej sa pohrávajú s priestorom na obraze.

Množstvo energie, ktoré je ukryté vo vášni je nevyčerpateľným zdrojom, do ktorého môžeme kedykoľvek načrieť, či ide o vášeň pre naše záľuby, záujmy, prácu, rodinu, či lásku.

Rozmery obrazu: 120 x 80 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

430 €

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela