Skrytá krása

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Magis

Pod týmto názvom je zaradená kolekcia obrazov spojená s magickou prírodou, vôňou lesa a stromov okolo nás. Drevo má neoddeliteľné miesto aj v modernom interiéri a obrazy ladené týmto štýlom dávajú možnosť dotýkať sa prírody, tvoriť múzy, víly a zázračné okamihy plné energie a pokoja, a vytvárať tak harmóniu človeka s prírodou.

Na obraze prevláda hnedá farba, ktorá sa pohráva s jednotlivými odtieňmi. Fialová mu dodáva jemnosť, nežnosť. Okrová a biela ho presvetluje.

Krása sa ukrýva všake okolo nás. Dotýka sa nás každý deň. Náš pohľad na ľudí, život, prírodu a veci nám pomáha ju objavovať a tešiť sa z nej.

Rozmery obrazu: 50 x 100 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

340 €

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela