Siesta

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Black & White

Do tejto kolekcie sú zaradené obrazy, v ktorých prevládajú odtiene čiernej alebo bielej farby. Sú to diela plné citov,  elegancie, nežnosti, túžob, radosti či jedinečnosti okamihov. Sú svieže a vytvárajú farbené kontrasty plné prekvapení.

Odtiene modrej a sivej sa pohrávajú  v celom priestore obrazu. Ich prelínanie vytvára pocit hĺbky a priestrannosti. Dominujúca červená so žltou prinášajú do tohoto priestoru teplo, radosť a pozitívnu energiu.

Oddych prináša našemu telu novú energiu, ktorá sa rozprúdi vo všetkých jeho častiach, a tak nám dáva silu, spokojnosť a zdravie.

Rozmery obrazu: 120 x 80 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

Predaný

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela