Perly

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Magis

Pod týmto názvom je zaradená kolekcia obrazov spojená s magickou prírodou, vôňou lesa a stromov okolo nás. Drevo má neoddeliteľné miesto aj v modernom interiéri a obrazy ladené týmto štýlom dávajú možnosť dotýkať sa prírody, tvoriť múzy, víly a zázračné okamihy plné energie a pokoja, a vytvárať tak harmóniu človeka s prírodou.

Základ farebnosti tvorí hnedá farba, ktorá priponína drevo. Modrá je farbou oblohy a pripomína svetlé a slnečné dni. Prekrývanie jednotlivých odtieňov vytvára zaujímavé efekty, akoby pohľad von cez okno.

Perly prinášali svojim objaviteľom bohatstvo a pokojný život. Vedia rozžiariť i dnes. Perly ducha, myšlienok a konaní sú ešte vzácnejšie a neoceniteľné.

Rozmery obrazu: 70 x 100 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

Predaný

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela