Oceán v duši

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Flow

V tejto kolekcii sú obrazy plné pestrých farieb, ktoré sú tak typické pre vytváranie dobrej nálady. Preto ich nechajte akoby rozliať, pretekať, prúdiť, pohybovať sa v prostredí. Svieža farebnosť vystihuje dynamický životný štýl. Energiou nabité farby dodávajú interiéru jedinečný ráz, obohacujú nás a v spojitosti s umením nám dávajú možnosti byť tiež originálnym.

Obraz je tvorený prílivom farieb, ktoré sú ladené do spoločného prúdu. Žiarivá žltá vytvára podklad, ktorý dáva možnosť vyniknúť ostatným farbám.

Žltá pripomína slnko, ktoré svieti nad oceánom a ktoré má nekonečnú škálu vlastností a tiež protikladov ako plytký či hlboký, tichý či búrlivý, hravý či pokojný a mnoho ďalších, ktoré nie sú len vlastnosťami oceánu, ale aj nás a našej duše. Tak ako sa dostávajú do popredia farby na obraze, tak sa do popredia vynárajú aj naše vlastnosti a priania našej duše.

Rozmery obrazu: 120 x 80 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

640 €

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela