Na farbách dúhy

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Flow

V tejto kolekcii sú obrazy plné pestrých farieb, ktoré sú tak typické pre vytváranie dobrej nálady. Preto ich nechajte akoby rozliať, pretekať, prúdiť, pohybovať sa v prostredí. Svieža farebnosť vystihuje dynamický životný štýl. Energiou nabité farby dodávajú interiéru jedinečný ráz, obohacujú nás a v spojitosti s umením nám dávajú možnosti byť tiež originálnym.

Tento obraz je zmesou mnohých farieb a poskytuje nám ich v rôznych kombináciach. Aj napriek tomu vytvára prechody, ktoré nerušia ich plynutie. Skrýva farby dúhy.

Pri pohľade na dúhu sa každý pristaví a s údivom pozoruje tento nádherný prírodný úkaz. Je tvorený pomocou svetla, slnečných lúčov a vody. To tvorí základ nášho bytia na zemi. Takže ak si niečo pri pohľade na dúhu želáme, je to niečo, čo je základom nášho konkrétneho bytia a jedinečného života.

Rozmery obrazu: 120 x 80 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

620 €

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela