Letný sen

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Flow

V tejto kolekcii sú obrazy plné pestrých farieb, ktoré sú tak typické pre vytváranie dobrej nálady. Preto ich nechajte akoby rozliať, pretekať, prúdiť, pohybovať sa v prostredí. Svieža farebnosť vystihuje dynamický životný štýl. Energiou nabité farby dodávajú interiéru jedinečný ráz, obohacujú nás a v spojitosti s umením nám dávajú možnosti byť tiež originálnym.

Hlavnou črtou tohoto obrazu je hra s farbami, svetlom a tieňom. Miešanie jednotlivých základných farieb vytvára nádhernú farebnú škálu.

Nádherná príroda, východ, či západ slnka, alebo iné zážitky, môžu prinášať krásne sny. Človeka obohacujú a mnohokrát prinášajú sny, ktoré sníva i s otvorenými očami.

Rozmery obrazu: 80 x 120 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

620 €

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela