Dimenzia XK

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Magis

Pod týmto názvom je zaradená kolekcia obrazov spojená s magickou prírodou, vôňou lesa a stromov okolo nás. Drevo má neoddeliteľné miesto aj v modernom interiéri a obrazy ladené týmto štýlom dávajú možnosť dotýkať sa prírody, tvoriť múzy, víly a zázračné okamihy plné energie a pokoja, a vytvárať tak harmóniu človeka s prírodou.

Vytváranie nových svetov, nových pohľadov, či predstáv o novom živote, alebo živote na iných planétach je nekonečnou témou, ktorá dáva nekonečné množstvo riešení.

Každý z nás si vytvára v živote nové dimenzie, ktoré ho nanovo niekam posúvajú a ďalšie nové svety, či dimenzie sa nám v živote aj samé otvárajú.

Rozmery obrazu: 50 x 100 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

PREDANÝ

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela