Slnečná krajina

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Absolute Energy

Do tejto kolekcie sú zaradené abstraktné diela plné farieb, energie a radosti. Kombinácie farieb prebúdzajú sebavedomie a podporujú fantáziu. Hodia sa do každého interiéru, ktorý chcete osviežiť a pozitívne zmeniť jeho celú atmosféru.

Jemné prechody žltej, zelenej a oranžovej nám otvárajú pohľad do slnkom rozžiarenej krajiny. Biele pruhy znázorňujú prúd energie zo slnečných lúčov, ktorý nám dodáva silu a zdravie.

Keď vychádza slnko nad obzorom, prináša krásny deň a vytvára dobrú náladu. Tá nám pomáha prekonávať aj tie najzložitejšie chvíle počas dňa. Krásny deň a dobrá nálada je základom života.

Rozmery obrazu: 100 x 100 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

340 €

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela