4D

Akryl

Obraz z kolekcie obrazov Magis

Pod týmto názvom je zaradená kolekcia obrazov spojená s magickou prírodou, vôňou lesa a stromov okolo nás. Drevo má neoddeliteľné miesto aj v modernom interiéri a obrazy ladené týmto štýlom dávajú možnosť dotýkať sa prírody, tvoriť múzy, víly a zázračné okamihy plné energie a pokoja, a vytvárať tak harmóniu človeka s prírodou.

V tomto obraze prevláda hnedá a jej odtiene, ktoré spolu nádherne ladia. Vytvárajú úžasný rozmer farebnej škály, ktorý dotvára celkový pohľad na obraz.

Ćlovek vníma základné tvary ako výška, šírka, hĺbka. Štvrtú dimenziu tu tvorí vnútorný svet, či pohľad do duše, náhľad na seba samého, svoje túžby a priania.

Rozmery obrazu: 50 x 100 cm  (šírka x výška)

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne, ktoré je napnuté na kvalitnom drevenom ráme. Je maľovaný tak, že nie je potrebné ho vkladať do ozdobného rámu. Na zadnej časti obrazu je upevnený háčik, na ktorý sa obraz môže hneď zavesiť.

V prípade, ak máte  akékoľvek otázky k tomuto dielu, alebo sa chcete na niečo podrobnejšie informovať, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, prípadne využite kontaktný formulár na tejto stránke.

E-mail: mail@ivona-raen.sk

Predaný

Kompletný náhľad a detaily obrazu

Ďalšie diela