Ivona Raen

O mne

Kto som ?

Som výtvarníčka žijúca a tvoriaca na Slovensku. Vzťah k umeniu a jednotlivým štýlom sa u mňa vytváral postupne, počas toho, ako som si  prechádzala a skúšala rôzne techniky tvorby a maľby. Stále na sebe intenzívne pracujem a snažím sa dať do toho, čo robím, všetku energiu. Nemám žiadne vyššie výtvarné vzdelanie, som vyštudovaný samouk.

Práve to mi umožnilo vytvoriť si vlastnú techniku, ktorej základom je viacnásobné vrstvenie farieb. To vytvára zaujímavé efekty a štruktúru na mojich obrazoch. Tvorím tak, aby sa môj kladný vzťah k umeniu a energia preniesli do mojich obrazov a prinášali tak nielen potešenie, ale aj jedinečný zážitok. Raen je moje umelecké meno.

Moja špecializácia

Zameriavam sa na maľbu veľkorozmerných obrazov, ktorými zariaďujem interiéry. Maľujem na plátna, ktoré sú natiahnuté na kvalitné drevené smrekové rámy, pričom ako plátno, tak aj rám sú 100% ekologické výrobky. Veľké rozmery mi dávajú voľnosť v prejave. Moje obrazy si môžete vybrať z ponuky na tejto stránke, alebo pre vás na základe našej spoločnej konzultácie vytvorím obraz, ktorý vás bude vystihovať a zároveň vám bude prinášať radosť z jeho vlastníctva.

Buďte kreatívni a originálni

Radi občas robíte niečo, čo sa vymyká zo zabehnutých koľají, niečo čo je netradičné, iné, prípadne bláznivé ? Máte chuť zmeniť svoj postoj k prostrediu okolo vás, či je to interiér bytu, domu, kancelárie, haly ? Ak radi experimentujete, urobte niečo inak, ako ste zvyknutý a staňte sa originálnymi. Stačí ak zmeníte postup pri zariaďovaní a zmení sa svet okolo vás.

Jednoduchý návod, ako to spraviť, je nasledovný. Vyberte si obraz z internetovej galérie a prispôsobte si farby alebo zariadenie interiéru k nemu. Zmeníte tak celý svoj pohľad na veci, ktoré vás obklopujú a vytvoríte niečo, čo vás príjemne prekvapí.

Ak sa rozhodnete pre toto netradičné riešenie, dajte mi o sebe vedieť a inšpirujte druhých. Vaše premeny rada uverejním.

Riešenie priamo pre vás

Ak máte už vytvorený interiér podľa vašich predstáv a chýba vám tam už len niečo, čo by ho vyzdvihlo, čomu sa hovorí už len posledná bodka, či zlatý klinec na záver, rada vám s tým pomôžem. Vytvorím s vami po vzájomnej konzultácií obraz na mieru.

Kde pôsobím ?

Zariaďujem interiéry na území Slovenska a Čiech. S mojimi prácami ste sa mohli stretnúť v galériach, alebo na výstavách na Slovensku alebo v Čechách. Každoročne vystavujem aj vo svojom rodisku, Galante, s klubom výtvarníkov Galantská paleta, ktorého som zároveň aj členka. Aby bolo moje umenie dostupné kedykoľvek, vytvorila som pre vás túto internetovú galériu mojich prác. Môžete ju kedykoľvek navštíviť a vybrať si z nej bez toho, aby ste niekam cestovali.